Haus Corina

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Overlooking the Silvretta Glacier, this spacious apartment in Selfranga is located in a quiet area, a 15-minute walk from the Gotschabahn Cable Car. It offers a balcony, a terrace, a fireplace, and free WiFi.

The traditionally furnished apartment at Haus Corina features a bedroom, a kitchen with a dining area and coffee machine, a bathroom, and a washing machine. The living room includes a sofa bed, satellite TV and radio, and CD and DVD players.

A restaurant, a children’s ski lift and the golf course are a 4-minute walk away from the Corina. The Selfranga ski lift can be reached on foot in 5 minutes.

Free private parking is available on site. A bus stop providing connections to Klosters Platz and Klosters Dorf is just 30 metres away. A public pool, tennis and squash courts and an ice rink are available in Kloster Platz.

Poloha

Obrázek polohy hotelu na mapěon-line mapGEO:46.86078,9.88494

Selfrangastrasse 20, 7250 Klosters

Objednávkový formulář

Pokud chcete vidět volné pokoje, zadejte datum vašeho příjezdu a odjezdu a nabídka pokojů se sama aktualizuje.
Od: Do:

Pokoje

Typ pokoje
Osob
Pokojů
Cena za pobyt

Apartmán s 1 ložnicí
od 70 CHF
více informací

Popis

V ceně ubytování není zahrnutý poplatek za závěrečný úklid (viz důležité informace).

Vybavení pokoje

Balkon, Čajová konvice/Kávovar, CD přehrávač, Čisticí potřeby, Dlážděná/Mramorová podlaha, Dřevěná/Parketová podlaha, DVD přehrávač, Fén, Gril, Jídelna, Kabelové programy, Kávovar, Koberec, Koupelna, Krb, Kuchyň, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Myčka na nádobí, Patio, Pohovka, Pračka, Rádio, Rozkládací pohovka, Ručníky/Povlečení za příplatek, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Sporák, Sprcha, Terasa, Toaleta, Topení, Toustovač, Trouba, TV, Vana nebo sprcha, Vlastní vchod, Výhled, Výhled na hory, Žehlicí potřeby

Vybavení a služby

• Cyklistika
  • Domácí zvířata povolena
  • Golfové hřiště (do 3 km)
  • Gril
  • Internet
  • Lyžárna
  • Lyžování
  • Nekuřácké pokoje
  • Parkování zdarma
  • Parkoviště
  • Pěší turistika
  • Přímo u sjezdovky
  • Rodinné pokoje
  • Sluneční terasa
  • Terasa
  • Topení
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Wi-Fi

Všeobecné platební a storno podmínky

Upozornění: Toto může být upřesněno, změněno i zrušeno v podmínkách samotného pokoje.

Příjezd a odjezd (odbavení)

příjezd (check-in):    14:00 - 00:00
    odjezd (check-out):    05:30 - 10:00