1 * hěvzdičkové apartmány v Klosters

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Klosters. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a hostelů přímo ve městě, nebo i v okolí Klosters, kde najdeme města Klosters Dörfli, Klosters Serneus, Davos Wolfgang, Saas a Davos.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1

1. Wohnung Jost

Foto: Wohnung Jost
86 %

Located in Klosters in the Grisons region, Wohnung Jost has a balcony. The property features mountain views and is 1 km from Ski Lift Klosters - Gotschnagrat and 1.9 km from Ski Lift Selfranga.

2. Duck's Place

Foto: Duck's Place
92 %

Featuring a ski lift behind the building and a ski-to-door access, Duck`s Place offers free WiFi and ski storage.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob170 - 300 CHF za noc

3. Haus Corina

Foto: Haus Corina
94 %

Overlooking the Silvretta Glacier, this spacious apartment in Selfranga is located in a quiet area, a 15-minute walk from the Gotschabahn Cable Car. It offers a balcony, a terrace, a fireplace, and free WiFi.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby70 - 70 CHF za noc

4. Chalet Piz Buin

Foto: Chalet Piz Buin
Pokojů: 7
92 %

Located in Klosters, Chalet Piz Buin offers accommodation with free WiFi, seating area and flat-screen TV. All units come with a balcony with mountain views, a kitchenette with a microwave, and a private bathroom.

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1

Čeština  Slovensky